wtorek, listopad 13, 2018

I n t e n c j e    m s z a l n e  

 

SOBOTA – 10 listopada 2018 – Wspomnienie św. Leona Wielkiego, papieża
       7.00 –     1) Zmarli z rodziny Dawidzińskich i Kempów
                       2) + Andrzej, Klara, Henryk Jaskólscy oraz + Stanisława Gabryś i zmarli z rodziny
     17.30 –     1) + Cyryla Możdżanowska (pogrzebowa)

                       2) + Walerian Wieczorek (pogrzebowa)
    
18.30     1) + Jerzy Krawczyk i zmarli rodzice z obu stron
                       2) + Jan Nowak – w 11. rocznicę śmierci

 

NIEDZIELA – 11 listopada 2018 – 100. ROCZNICA ODZYSKANIA PRZEZ POLSKĘ NIEPODLEGŁOŚCI

       7.30 –     1) + Maria Wawrzycka, + Teresa Guździoł i + Janina Ścierska
                       2) + Helena i Zygfryd Mroczyńscy (pogrzebowa)

       9.30 –     + Jan i Zbigniew Kołat oraz + Teresa Kołat  

     11.00 –     + Elżbieta Zacharzewska (pogrzebowa)

     12.00     1) W INETNCJI OJCZYZNY – w 100. Rocznicę Odzyskania przez Polskę Niepodległości

                       2) + Helena i Konrad Kaczorowscy, + Irena, Marian, Eugeniusz Niewiejscy i zmarli z rodziny

18.30 –     1) + Krystyna i Jan Skrzypek oraz + Krystyna Kiernikowska
                  2) + Krzysztof Danielak (pogrzebowa)

     20.00 –     + Franciszek Kuboś (pogrzebowa) (U ŚW. MIKOŁAJA)

       9.00      + Pelagia, Cecylia, Andrzej Chowańscy i ich synowie (OLSZYNA)

 

PONIEDZIAŁEK – 12 listopada 2018 – Wspomnienie św. Jozafata

  7.00      1) + Janina Jendro (pogrzebowa)
                   2) + Józef Rossa (pogrzebowa)

17.30      + Maria Grzesik (pogrzebowa)                      
18.30      1) + Helena Maury (pogrzebowa)
                 
                   2) + Zbigniew Mazurkiewicz – w 5. rocznicę śmierci – i zmarli z rodziny

 

WTOREK – 13 listopada 2018 –  św. Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna – DZIEŃ FATIMSKI

       7.00 –       + Janina Pastucha (pogrzebowa)
16.00       + Stefan Szczepaniak (pogrzebowa) (U ŚW. MIKOŁAJA)
17.30        + Marianna Musialska (pogrzebowa)
18.30      1) + Stanisław Nieruchalski (pogrzebowa)    
                   2) + Jacek Jakubczak (pogrzebowa)

     20.00 –      + Maria i Tadeusz Szkopkowie, + Ks. Jan Szkopek i zmarli dziadkowie z obu stron
                   RÓŻANIEC FATIMSKI (bez procesji)

 

ŚRODA –  14 listopada 2018

       7.00 –      + Urszula Mądrecka (pogrzebowa)
17.30      1) + Jan Walotka (pogrzebowa)        

                         2) + Józef Tucholski – w 21. rocznicę śmierci i zmarli z rodziny
18.30      1) + Jan, Karolina, Stefan Marchewka
           

                         2) + Józef Kaczmarek (pogrzebowa)

                         NOWENNA do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

 

CZWARTEK – 15 listopada 2018

      7.00 –        + Wiktoria Kucharzak (pogrzebowa)
17.30 –       1) + Danuta Klóska (pogrzebowa)
                    2) + Anna Woziwodzka (pogrzebowa)
18.30 –       1)
+ Maria Kotowicz (pogrzebowa)
                    2) + Anna Kotlińska (pogrzebowa)

 

PIĄTEK – 16 listopada 2018 – Najświętszej Maryi Panny Ostrobramskiej, Matki Miłosierdzia

        7.00 –      + Kazimierz Kołodziej i + Andrzej Kołodziej – w rocznicę śmierci     
      17.30 –      1) + Jadwiga Przybył (pogrzebowa)
                         2) + Zofia Kinastowska (pogrzebowa)
      18.30 –      1) + Zygmunt – w 3. rocznicę śmierci i + Kazimiera Nowaczykowie
                         2) + Józef Jendryca (pogrzebowa)

 

SOBOTA – 17 listopada 2018 – Wspomnienie św. Elżbiety Węgierskiej
             PIERWSZY DZIEŃ NOWENNY PRZED NAWIEDZENIEM ŚWIĘTEGO MICHAŁA ARCHANIOŁA      

       7.00 –      1) + Anna Woziwodzka (pogrzebowa)
 
                      2) + Pelagia Nowak (pogrzebowa)

     17.30 –      1) + Leon Adamski – w 30. rocznicę śmierci
                        2) + Joanna Dryjańska (pogrzebowa)
     18.30
     1) + Jan Jendro – w 12. rocznicę śmierci
                        2) + Henryk Wychowaniec (pogrzebowa)
                        CHRZEST: Julia Maria Kinastowska

                        CHRZEST: Brajan Franciszek Strzelczyk

 

XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 18 listopada 2018
                DRUGI DZIEŃ NOWENNY PRZED NAWIEDZENIEM ŚWIĘTEGO MICHAŁA ARCHANIOŁA

       7.30 –      1) + Maria i Władysław, Bogdan i Hieronim Szymańscy
                        2) + Gabriela i Edmund Kempscy i zmarli z rodziny z obu stron

       9.30 –      + Jan Baraniak (pogrzebowa)

     11.00 –      + Maria i Wojciech Chudy

     12.00      + Helena Maury (pogrzebowa)

     18.30 –     1) + Stanisław Biewald (pogrzebowa)
                       2) + Józef Gomółka (pogrzebowa)

     20.00 –     + Jan Józefiak (pogrzebowa) (U ŚW. MIKOŁAJA)

       9.00     + Kazimiera Szymasek (pogrzebowa) (OLSZYNA)

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Informacje o plikach cookies

Pliki cookies (tzw. ciasteczka):

Ciasteczka są to pliki umożliwiające przechowywanie informacji lub uzyskanie dostępu do informacji już wcześniej zachowanej w urządzeniu końcowym Użytkownika. Ciasteczka najczęściej zawierają nazwę strony internetowej, z której pochodzą, czas przechowywania ich na urządzeniu końcowym oraz unikalny numer.

Wykorzystanie ciasteczek:

Nasza serwis używa ciasteczek, które wykorzystywane są między innymi do zapamiętywania preferencji Użytkownika, w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania naszego serwisu. Ciasteczka nie przechowują danych osobowych.

Wyłączenie ciasteczek:

Przeglądarka internetowa domyślnie zezwala na przechowywanie ciasteczek w urządzeniu końcowym użytkownika. Użytkownicy serwisu mogą dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących ciasteczek w ustawieniach przeglądarki internetowej. Zmiana może dotyczyć: automatycznej blokady obsługi ciasteczek, wymuszenia każdorazowo zgody na przechowanie informacji (poniżej zostały zamieszczone adresy stron, na których zamieszczone są opisy jak dokonać zmiany). Włączenie blokady obsługi plików cookie może spowodować utrudnienia w korzystaniu z serwisu.

Adresy stron opisujących wyłączenie lub zmianę ustawień dla niektórych przeglądarek internetowych:

Mozilla Firefox

Opera

Google Chrome

Internet Explorer

Safari