piątek, luty 22, 2019

I n t e n c j e    m s z a l n e  

 

SOBOTA – 16 lutego 2019
       
7.00 –  + Gertruda Sobczak (pogrzebowa)      
     17.00
–  1) + Lucjan Sieraczek (pogrzebowa)

                     2) + Jerzy Józefiak – od pracowników firmy „PRIMA”
      18.00 1) + Czesława Fonfara (pogrzebowa)
                     2) + Danuta Drożak, zmarli rodzice i rodzeństwo
     21.00 –   APEL JASNOGÓRSKI (zaprasza Żywy Różaniec Mężczyzn)

 

VI NIEDZIELA ZWYKŁA, C – 17 lutego 2019
       7.30 – + Natalia, Leon Błażejczyk i zmarli z rodziny

       9.30 – + Helena Mroczyńska (pogrzebowa)

     11.00 – 1) + Janina Błażewicz – w 4. rocznicę śmierci – oraz zmarli z rodziny

                   2) + Kazimierz Rozwora – w 1. rocznicę śmierci
     12.00 – + Stefania Furmanek – w 12. rocznicę śmierci –  i zmarli z rodziny

                   BŁOGOSŁAWIEŃSTWO DZIECI ROCZNYCH:  Franciszek Pastucha    i    Maria Ochędzan
18.30 – 1) + Anastazja i Władysław Smiatacz i zmarli z rodziny  
              2) + Stanisława Poniecka i zmarli rodzice
              SPOTKANIE FORMACYJNE DLA RODZICÓW KANDYDATÓW DO BIERZMOWANIA                                                 
                                    18.00 – okazja do spowiedzi, 18.30 – Eucharystia, 19.00 - Katecheza

       20.00 – + Krzysztof Jedliński (pogrzebowa) (W FARZE)

       9.00 – + Bronisława Pułkownik – w 3. rocznicę śmierci  (OLSZYNA)

PONIEDZIAŁEK – 18 lutego 2019

  7.00  + Wacław Rygusiak (pogrzebowa)
17.00 –  1) W intencji Kacpra Smolarka – z okazji 18. urodzin – dziękczynno-błagalna           
               2) + Tadeusz Pacanowski (pogrzebowa)  
18.00 –  1) + Antoni Stefaniak – w 15. rocznicę śmierci
               2) + Zdzisław Hazubski – w 20. rocznicę śmierci
              
SPOTKANIE  FORMACYJMNO-ORGANIZACYJNE ŻYWEGO RÓŻAŃCA MĘŻCZYZN

WTOREK – 19 lutego 2019

       7.00 – + Anna Szajdak  (pogrzebowa)
17.00 – 1) + Zdzisław Maciejewski (pogrzebowa)      
              2) + Jacek Jakubczak (pogrzebowa)  
18.00 – 1) + Halina Warszawska              
              2) + Andrzej Zawadzki (pogrzebowa)

ŚRODA – 20 lutego 2019

       7.00 – + Pelagia Nowak (pogrzebowa)
     17.00 – 1) + Stefan Łebski (pogrzebowa)                      
                   2) + Zofia i Józef Poor 
     18.00 – 1) Dziękczynna Niepokalanemu Sercu Maryi za otrzymane łaski w rodzinie,

                                                                    z prośbą w pewnej intencji Panu Bogu wiadomej             
                   2) + Monika Duża (pogrzebowa)
                   NOWENNA do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

CZWARTEK – 21 lutego 2019

      7.00 –  + Czesława Ginter (pogrzebowa)
17.00 – 1) + Stefan Szczepaniak – w 2. rocznicę śmierci (pogrzebowa)               
              2) + Stefania Tyc (pogrzebowa)  
18.00 – 1)
+ Eugeniusz Gandecki (pogrzebowa)                     
              2) + Walerian Wieczorek (pogrzebowa)

PIĄTEK – 22 lutego 2019 – ŚWIĘTO KATEDRY ŚWIĘTEGO PIOTRA

       7.00 – + Józef Jendryca (pogrzebowa)
17.00 – 1) + Henryk Wychowaniec (pogrzebowa)   
              2) + Marianna Musialska (pogrzebowa)         
18.00 –
1) + Józef Rossa (pogrzebowa)                       
              2) + Andrzej Bacik (pogrzebowa)

SOBOTA – 23 lutego 2019 – Wspomnienie świętego Polikarpa
       
7.00 – + Helena Niewiejska – od siostry Bronisławy
      17.00
1) + Lucjan Sieraczek (pogrzebowa)             
                     2) + Monika i Stefan Laskowscy                
      18.001) + Józef Kaczmarek – w 2. rocznicę śmierci        
                     2) + Roch i Monika Bacik
                     CHRZEST: Gabriela Wieleba

 VII NIEDZIELA ZWYKŁA, C – 24 lutego 2019

       7.30 – + Gertruda i Józef Baum oraz + Grzymisław Gomoliński

       9.30 – + Monika Duża – w 1. rocznicę śmierci

     11.00 – 1) + Eugeniusz Pura – w 9. rocznicę śmierci – i zmarli z rodziny

                   2) + Stanisław Jakubczak oraz + Jacek Jakubczak

       12.00 – 1) + Bronisław Kokoszko (pogrzebowa)
               2) W intencji Daniela – z okazji urodzin – dziękczynno-błagalna

                      CHRZEST: Oliver Niełacny
              
BŁOGOSŁAWIEŃSTWO DZIECKA ROCZNEGO:  Helena Magdalena Mucha

       18.30 –  1) + Maria Walczak (pogrzebowa)
                2) + Stanisław Ditfeld (pogrzebowa)
               
SPOTKANIE FORMACYJNE DLA RODZICÓW DZIECI PIERWSZOKOMUNIJNYCH                                              
                              18.00 – okazja do spowiedzi, 18.30 – Eucharystia, 19.00 - Katecheza

       20.00 –   + Stanisław – w 36. rocznicę śmierci oraz + Aniela Snela   (W FARZE)

  9.00 –    + Stanisław Babarowski, + Stanisław, Stefania, Weronika Noculak, + Marianna, Czesław Frączak  (OLSZYNA)

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Informacje o plikach cookies

Pliki cookies (tzw. ciasteczka):

Ciasteczka są to pliki umożliwiające przechowywanie informacji lub uzyskanie dostępu do informacji już wcześniej zachowanej w urządzeniu końcowym Użytkownika. Ciasteczka najczęściej zawierają nazwę strony internetowej, z której pochodzą, czas przechowywania ich na urządzeniu końcowym oraz unikalny numer.

Wykorzystanie ciasteczek:

Nasza serwis używa ciasteczek, które wykorzystywane są między innymi do zapamiętywania preferencji Użytkownika, w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania naszego serwisu. Ciasteczka nie przechowują danych osobowych.

Wyłączenie ciasteczek:

Przeglądarka internetowa domyślnie zezwala na przechowywanie ciasteczek w urządzeniu końcowym użytkownika. Użytkownicy serwisu mogą dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących ciasteczek w ustawieniach przeglądarki internetowej. Zmiana może dotyczyć: automatycznej blokady obsługi ciasteczek, wymuszenia każdorazowo zgody na przechowanie informacji (poniżej zostały zamieszczone adresy stron, na których zamieszczone są opisy jak dokonać zmiany). Włączenie blokady obsługi plików cookie może spowodować utrudnienia w korzystaniu z serwisu.

Adresy stron opisujących wyłączenie lub zmianę ustawień dla niektórych przeglądarek internetowych:

Mozilla Firefox

Opera

Google Chrome

Internet Explorer

Safari