środa, wrzesień 19, 2018

I n t e n c j e    m s z a l n e  

 


SOBOTA – 15 września 2018 – Wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Bolesnej

        7.00 –   + Jan Kubiak (pogrzebowa)
      17.00 – W intencji Zofii i Stanisława Tyc – z racji 50. rocznicy małżeństwa – dziękczynno-błagalna                                   
      18.30 – 1) + Wacław Góra i zmarli z rodziny
                   2) + Urszula – w 14. rocznicę śmierci – oraz + Tadeusz – w 15. rocznicę śmierci oraz zmarli z rodziny
                  CHRZEST:  Olaf Marek Maligłówka       |      Wojciech Gruchała      |      Borys Wachoński
 
XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA – 16 września 2018 – DIECEZJALNA PIELGRZYMKA NA GÓRĘ KRZYŻA

  7.30 –  + Julianna i Franciszek Krawiec, + Teresa i Stanisław Janiccy 
  9.30 –  + Edmund i Gertruda oraz zmarli z rodziny Drogich
11.00 –  1) + Wanda i Feliks Wierzgacz oraz + Cecylia i Jan Fifowscy i zmarli z rodziny
              2) W intencji Tymoteuszcza – dziękczynna za dar życia oraz w intencji jego rodziców
                                                                           i rodzeństwa – o wszelkie potrzebne łaski
12.00  –  + Maria i Józef Ditfeld
             CHRZEST: Dorota Skrobańska       |      Aniela Helena Król
18.30 –  1) + Zbigniew Krysik, zmarli rodzice i rodzeństwo oraz + Wojciech i Władysława Owczarek i zmarli z rodziny
              2) + Józef Gomółka (pogrzebowa) 
20.00 – + Bolesław Stanek (pogrzebowa)  (U ŚW. MIKOŁAJA)
  9.00  –  Z podziękowaniem za szczęśliwie zebrane plony i o błogosławieństwo dla rolników z Olszyny (OLSZYNA)

PONIEDZIAŁEK – 17 września 2018 - DZIEŃ MODLITWY ZA OJCZYZNĘ

  7.00  –  + Józef Jurkiewicz i + Władysława Szeliga
17.30  –  + Wiktoria i Antoni Franczak
18.30  –  1) W intencji Ojczyzny i za poległych na Wschodzie
               2) + Maria Wacławik (pogrzebowa)   
               3) + Elżbieta Zacharzewska (pogrzebowa)

WTOREK – 18 września 2018 – ŚWIĘTO ŚWIĘTEGO STANISŁAWA KOSTKI
  
  7.00 –  + Pelagia Nowak (pogrzebowa)
16.00  –  + Maria i Bernard Kałuzińscy (U ŚW. MIKOŁAJA)
17.30   – + Józef Rossa (pogrzebowa)
18.30  –  1) + Stanisława Rozwora (pogrzebowa)
               2) + Maciej Grzesiak (pogrzebowa)
              BŁOGOSŁAWIEŃSTWO DZIECKA ROCZNEGO: Miron Wojtasik

ŚRODA –  19 września 2018 – Wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z La Salette
 
    7.00 –   + Władysław Dzikowicz i zmarli rodzice z obu stron
  17.30 – 1) + Anna Woziwodzka (pogrzebowa)
               2) + Anna Kotlińska (pogrzebowa)
 18.30 – 1) + Maria Sołyga – w 3. rocznicę śmierci  i + Zdzisława Sołyga
               2) + Anna i Piotr Obsadni i + Janina i Czesław Wolińscy
              NOWENNA do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

CZWARTEK – 20 września 2018 – Wspomnienie św. Andrzeja Kim Taegon i Towarzyszy
 
 7.00 –  + Irena Góra (pogrzebowa)
17.30 – 1) + Władysława Śmiejczak (pogrzebowa)
             2) + Wiktoria Żuberek (pogrzebowa)
18.30 – 1) + Adam Bodył - w 22. rocznicę śmierci
             2) + Adam Wilk (pogrzebowa)

PIĄTEK – 21 września 2018 – ŚWIĘTO ŚWIĘTEGO APOSTOŁA – Imieniny Ks. Mateusza
 
  7.00 –  + Tadeusz i Pelagia Nowak i zmarli z rodziny
17.30 –  1) + Stanisław Biewald (pogrzebowa)
              2) + Zdzisława Turek (pogrzebowa)
18.30 –  1) W intencji Ewy i Zbigniewa – z okazji 55. rocznicy ślubu – dziękczynno-błagalna       
              2) W intencji Księdza Mateusza – z okazji imienin – dziękczynno-błagalna

SOBOTA – 22 września 2018
 
  7.00 –   + Irena Siwek (pogrzebowa)
15.00 –   ŚLUB: Judyta Jordan – Piotr Nolbert
16.15 –  W intencji Marii – w 1. rocznicę urodzin – dziękczynno-błagalna i w intencji rodziny
17.30 – 1) + Janina Pastucha (pogrzebowa)
             2) + Józef Rossa (pogrzebowa)
18.30 – 1) + Bogdan Kotliński – w 6. rocznicę śmierci – i zmarli z rodziny
             2) + Jan Baraniak (pogrzebowa)
             CHRZEST: Lilianna Jamry

XXV NIEDZIELA ZWYKŁA – 23 września 2018 – poza niedzielą Wspomnienie św. Ojca Pio
 
  7.30 –  + Józef Wiśniewski – w 13. rocznicę śmierci oraz zmarli z rodziny Jęciów  
  9.30 –  + Józef Cal
11.00 – 1) Z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej w rodzinie
             2) + Tadeusz Pacanowski – w 1. rocznicę śmierci
12.00 – + Henryk Wypchło (pogrzebowa)
            BŁOGOSŁAWIEŃSTWO DZIECI ROCZNYCH: Helena Kubiak   i   Natan Stanisław Thiel
18.30 – 1) + Kazimiera i Leon Łakomi oraz + Weronika i Edmund Gwiździel
             2) + Józef Gomółka (pogrzebowa) 
20.00 – + Irena Góra (pogrzebowa)  (U ŚW. MIKOŁAJA)
  9.00 –  + Kazimiera Szymasek (pogrzebowa)  (OLSZYNA)

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Informacje o plikach cookies

Pliki cookies (tzw. ciasteczka):

Ciasteczka są to pliki umożliwiające przechowywanie informacji lub uzyskanie dostępu do informacji już wcześniej zachowanej w urządzeniu końcowym Użytkownika. Ciasteczka najczęściej zawierają nazwę strony internetowej, z której pochodzą, czas przechowywania ich na urządzeniu końcowym oraz unikalny numer.

Wykorzystanie ciasteczek:

Nasza serwis używa ciasteczek, które wykorzystywane są między innymi do zapamiętywania preferencji Użytkownika, w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania naszego serwisu. Ciasteczka nie przechowują danych osobowych.

Wyłączenie ciasteczek:

Przeglądarka internetowa domyślnie zezwala na przechowywanie ciasteczek w urządzeniu końcowym użytkownika. Użytkownicy serwisu mogą dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących ciasteczek w ustawieniach przeglądarki internetowej. Zmiana może dotyczyć: automatycznej blokady obsługi ciasteczek, wymuszenia każdorazowo zgody na przechowanie informacji (poniżej zostały zamieszczone adresy stron, na których zamieszczone są opisy jak dokonać zmiany). Włączenie blokady obsługi plików cookie może spowodować utrudnienia w korzystaniu z serwisu.

Adresy stron opisujących wyłączenie lub zmianę ustawień dla niektórych przeglądarek internetowych:

Mozilla Firefox

Opera

Google Chrome

Internet Explorer

Safari